درباره صنایع غذایی شایان گوهر سهند

شرکت شایان گوهر سهند در سال 1386 با استعانت از خداوند متعال و همچنین با بهره مندی از تجارب مدیران و کارشناسان مجرب و مجهز بودن به آزمایشگاه های شیمیایی و میکروبی با تجهیزات دقیق و پیشرفته و اخذ تمام پروانه های بهداشتی و استاندارد پا به عرصه ی تولید نهاد و در اولین سال تولید خود توانست  در گام اول زمینه اشتغال برای 41 نفر را ایجاد نماید و در حال حاضر تعداد پرسنل بیش از 100نفر می باشد.

این شرکت در سال 95 جزو شرکت های برتر از لحاظ صادرات، کیفیت، بکارگیری نیروی انسانی و تجهیزات و استفاده هوشمند از دارایی های شرکت در منطقه شمال غربی کشور انتخاب گردید.این شرکت با ارج نهادن به کیفیت پایدار و استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیزات تولید و بسته بندی عالی توانسته انواع محصولات کیک خود را به بازارهای داخلی و خارجی ارائه نماید.از جمله محصولات منحصر به فرد این شرکت کیک مینی رول می باشد که برای اولین بار در ایران با تناژ تولیدی بالا به کشورهای خارجی صادر گردیده است و سایر محصولات همچون انواع کیک های روغنی و قالبی، کیک های اسفنجی لایه ای و رولت میباشد. و در سایه همت واحد تحقیق و توسعه، این شرکت به طور مستمر محصولات جدید خود را به بازار های داخلی و خارجی عرضه می نماید.

همچنین این شرکت در جهت توسعه و رشد بازارهای داخلی و به خصوص خارجی اقدام به تاسیس فاز 2 شرکت شایان گوهر سهند جهت تولید انواع  بیسکوئیت، ویفر و کیک با ظرفیت 6000 تن نموده و عملیات ساختمان آن تا 68%  پیشرفت فیزیکی داشته است. و در جهت اشتغال زایی مناسب و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال گام موثر برداریم.

خط مشی کیفیت

خط مشی شرکت کسب رضایت مشتری و مصرف کنندگان گرامی و خوش ذوق بوده و در راستای بهبود کیفیت اقدام به پیاده سازی سیستم کیفیت کرده و موفق به کسب گواهینامه ایزو 9001 شده است. شرکت شایان گوهر سهند با اخذ استاندارد و پروانه های ساخت معتبر برای نشان های تجاری خود به نام های یایلا و یک و چهار (4&1) و مفید برای انواع کیک شامل (سویس رول، لایه ای، کیک با روکش شکلاتی، کیک خانواده ، کاپ کیک ، کیک کاکائو، کیک کاکائو دو رنگ، کیک خیس و کیک مینی رولت که برای اولین بار توسط شرکت شایان گوهر سهند تولید می شود توانسته جایگاه مناسبی در بازارهای صادراتی و داخلی کسب نماید.

0+
سال سابقه
0
تعداد کارکنان
0+
تعداد محصولات
0
صادرات به 3 کشور
0
نمایندگی فروش

با ما در تماس باشید

این مجموعه یکی از بزرگترین و مجربترین شبکه های فروش در بازار های داخلی و بین المللی را داراست و شامل  شعبه و عاملیت فروش در برخی از نقاط کشور می باشد که توسط افرادی برجسته ، متبحر و متخصص در زمینه فروش و توزیع مدیریت می گردد تا محصولات تولیدی خود را به بهترین نحو و در سریعترین زمان بدست مصرف کنندگان برساند

تماس با ما